Novak slavio protiv Paula uoči Wimbledona!

spot_img

Novak Đoković uspješno je započeo posljednje pripreme za Wimbledon nakon što je u egzibicionom meču u londonskom Hurlinghamu svladao Amerikanca Tommyja Paula rezultatom 6:3, 6:4. Srpski tenisač vratio se na teren nakon gotovo mjesec dana pauze i pokazao vrlo dobru igru, što je ohrabrujuća najava pred početak trećeg Grand Slama sezone.

Unatoč visokim temperaturama koje su zahvatile London, Đoković je od početka kontrolirao događanja na terenu. Već u prvom setu nametnuo je ritam, napravio break i bez većih problema stigao do vodstva.

Sličan scenarij viđen je iu drugom dijelu utakmice. Novak je bio siguran na svoj servis, koristio je prilike koje su mu se ukazivale i nije dopustio Polu da ozbiljnije zaprijeti. Utakmica je završila rutinski, ostavivši vrlo dobar dojam pred ono što ga čeka na terenima All England Cluba.

Za Đokovića je ovo bio važan test nakon pauze i prilika za dodatnu prilagodbu na travnatu podlogu uoči Wimbledona, turnira na kojem će pokušati doći do svog 25. Grand Slam trofeja. Prikazana igra protiv Tommyja Paula može biti razlog za optimizam pred početak najprestižnijeg turnira na svijetu.

www.sportskacentrala.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima