
Informacija je stigla iz KBC-a Sestre milosrdnice da je muškarac koji je sam sebe polio benzinom na Markovom trgu preminuo od ozljeda.
Muška osoba koja je zapaljena na istom trgu u Zagrebu i zbrinuta u Klinici za traumatologiju KBC-a Sestre milosrdnice, u jedinici intenzivnog liječenja, nažalost je preminula uprkos naporima medicinskog osoblja, priopćeno je.
Pacijent je pretrpio ozbiljne opekline četvrtog stupnja po cijelom tijelu, kako je ranije objavljeno.
Policija je dobila dojavu u 9:37 sati da se osoba zapalila na Markovom trgu, gdje su smješteni Hrvatski sabor i zgrada Vlade. Premijer je bio na sastanku u Vladi kada se dogodila nesreća.
Premijer Plenković je izrazio sućut obitelji preminulog muškarca i očekuje daljnje izvještavanje javnosti o događaju, nakon što su nadležne službe promptno reagirale.
Članak Preminuo muškarac koji se polio benzinom na Markovom trgu prvi puta je objavljen na Posušje.info.
Izvor: ( www.posusje.info / ffmo.ba )


