Munjez o bivšoj sasuo sve u lice

spot_img

Munjez je u toku dana dijelio budžete takmičarima Elite, te je uslijedio budžet za Jovana Pejića Peju:

– Od kako te ne zanima ništa, najbolji si. Ne zaniam te što ljudi ne podržavau tvoj odnos sa Enom, ti se boriš za nju i vas i na tome ti svaka čast – rekao je Munjez.

Nakon toga je došlo su rasprave Munjeza i Ervina Kadrića.

– Moje mišljenje je da ne zaslužuješ da budeš otac, poslije svega što si radio i uradio, a ona neka odluči šta će raditi – rekao je Ervin.

– Ti si loš jer komentariše sve, samo sebe ne – rekao je Munejz.

– Bori se za svoje dijete Stefani to ti je najbitnije – rekao je Ervin.

– Luka ti si super, cijenim te, fokusiraj se na Aneli ili na Sandru, ti gubiš kompas jer ne znaš sa kojom bi – rekao je Munjez pa se obratio Anelu:

– Ne nerviraj se, Luka gleda tebe, ostali su nebitni. Super smo, ja sam tu za tebe i ti si za mene i to je bitno – rekao je Munejz.

– Hvala ti – rekla je Aneli.

– Aleksandra ja o tebi nemam loše mišljenje, ali tvoj život si stavila na tacnu, morate da riješite neke stvari i da se borite. Ako želiš da budeš sa Ivanom budi, ako ne želiš nemoj i to je to – rekao je Munjez pa je potkačio Anu Spasojević:

– Mama te gleda, reci šta imaš a ne da ćutiš. Bilo je pitanje za tebe i Matoru, a ti se ograđuješ sve vrijeme, pogotovo ako je bilo to za redaljku- rekao je Munjez a Ana je ustala i otišla, piše Alo.rs

aloonline.ba

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima