Adi Šoše nastavlja obarati rekorde: Počela prodaja ulaznica za treći koncert u Zagrebu

spot_img

Nakon što su se ulaznice za prva dva koncerta Adija Šoše u dvorani Vatroslav Lisinski rasprodale u nevjerojatno kratkom vremenu, popularni pjevač je odlučio obradovati svoje fanove još jednim datumom.

Novi koncert Adija Šoše & AL Music Banda zakazan je za 18. marta 2025. godine, a ulaznice su već dostupne na platformi Entrio.hr.

“Kada smo rasprodali prvi koncert u Lisinskom, nisam bio toliko iznenađen činjenicom da smo uspjeli, već brzinom kojom se to desilo, jer nam je trebalo manje od tri dana. To mi je dao vjeru da možemo pokušati ponoviti uspjeh, ali čak i mene je iznenadila brzina s kojom smo prodali ulaznice za treći datum. To su rezultati o kakvima sanjaju najveće zvijezde regije. Želim se zahvaliti ljudima koji će biti dio tih magičnih večeri. Bez njih, ja sam samo običan momak iz Mostara koji voli pjevati… Oni stvaraju magiju i pružaju mi osjećaj ispunjenosti na pozornici. Na tim koncertima ćemo izvesti nekoliko novih pjesama i tako se odužiti za nevjerojatnu podršku koju dobijamo. Hvala vam i vidimo se!” – izjavio je Adi Šoše.

Adi Šoše, 29-godišnji pjevač iz Mostara, iznenadio je regionalnu glazbenu scenu svojim emotivnim izvedbama i uspješnim hitovima. Suradnja s poznatim producentom i tekstopiscem Amilom Lojom donijela mu je niz uspješnica poput “Najljepši cvijet”, “Od jeseni do proljeća” i “Pusto ostrvo”. Uz suradnju s Tonyjem Cetinskim na pjesmi “Sve ili ništa”, Šoše je postao prava zvijezda glazbene scene.

Za sve one koji nisu uspjeli nabaviti ulaznice za prva dva koncerta, treći koncert Adija Šoše u Lisinskom pružit će im priliku za nezaboravno glazbeno iskustvo.

Objava Adi Šoše nastavlja rušiti rekorde: U prodaju puštene ulaznice za treći koncert u Zagrebu pojavila se prvi puta na PressMedia.

Izvor: ( pressmediabih.com / ffmo.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima