ANELI OSUĐENA FANOVIMA, JER JOŠ UVIJEK NIJE VIDJELA KĆERKU: Mene veže ugovorna obaveza

spot_img

Bivša učesnica rijaliti programa Aneli Ahmić osvojila je drugo mjesto i nagradu od 50.000 eura. Sada je reagovala na kritike koje dobija na društvenim mrežama, posebno vezane za njenu kćerku Noru.

Postidjena sam što se ljudi neprestano brinu o mom majčinstvu, a posebno oni koji su podržavali mog bivšeg i bili uz njega, iako godinu dana nije vidio Noru – započela je Aneli, dodavši da ne vodi dijete u druge zemlje niti ga izlaže nepoznatima dok ona radi.

Imam ugovor koji moram ispoštovati! Moje dijete se viđa samnom na kameri kad god mi je slobodno. Molim vas da ne spominjete moje dijete. Ona je sigurna kod moje porodice dok ja radim – poručila je Ahmić, braneći svoje izbore kao majku.

Aneli Ahmić je tužila Ena, bivšu suprugu Marka Janjuševića Janjuša, što je iznenadilo mnoge, a suđenje je zakazano za avgust 2024. godine.

(Express / Telegraf)

Izvor: ( express.ba / ffmo.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima