ČEKA SE KONAČNI RASPLET: Fritz izgubio set, pa svladao De Minora u Torinu

spot_img

Američki tenisač Taylor Fritz izborio je drugu pobjedu na završnom Mastersu u Torinu. Mučio se, ali je nakon tri seta slavio protiv Alexa De Minora s 2:1.

Po setovima 5:7, 6:4, 6:3 nakon dva sata i deset minuta igre.

U prvom setu početak je bio tijesan s obje strane. Prvi je popustio Fritz, ali je odmah vratio break. Da bi Australac definitivno prelomio prvi dio igre u 11. igri. Pa, zadržao je vodstvo za 1:0.

Prvi servis gem Amerikanca, početkom drugog seta, igrao se na razliku. Što je spasilo uslugu.

Australac je imao priliku u sedmoj igri, ali nije uspio. U devetoj bi Fritz imao dvije set lopte. Iskoristivši trećinu za izjednačenje na 1:1 u setovima.

Fritz je napravio razliku u četvrtom gemu odlučujućeg seta i poveo 4:1. Priveo rutinsku utakmicu kraju. Pa čeka rasplet večerašnjeg dvoboja u kojem se nada pobjedi Sinera protiv Medvedeva za prolaz u polufinale. Australac je ispao iz svih kalkulacija.

www.sportskacentrala.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima