Folk pjevač Darko Lazić živi u rodnom selu Brestaču zajedno sa svojom suprugom Katarinom Lazić i kćerkom Srnom.
Mnogi tvrde da je sadašnja supruga mnogo toga promijenila u životu Darka Lazića, a on na to kaže:
-Katarina ima jako veliku disciplinu. Ona je disciplinirana, ja doduše nikad to nisam bio, ali, naravno, ima veze s tim što je ona sa mnom, ali ne može tebe nitko promijeniti ako ti nećeš. Jednostavno, ona zna kako treba sa mnom.
Na konstataciju da svaka njegova bivša ima svoju verziju njega Darko kaže:
-Svaka ima ono što je budila u meni, iskreno. Nema tu verzija mene. Dobiješ ono što budiš u meni. Što si probudila, to si dobila.
Kada mu je pomenuto da jedna priča najbolje, druga najgore, da je jednoj bio toksičan, drugoj narcis, kako su izjavljivale, Darko kaže:

-Što je tko budio u meni, to je dobio. Ja se prilagođavam.
Njegova bivša partnerica Barbara Bobak nedavno je izgovorila za Darka “da je narcis”, a on na to kaže:
-Ja sam toksičan ili što? Ja narcis? Izgleda opala slava pa mora ponovno malo… Neka, neka, ja sam human čovek, ja pomažem ljudima. Volim ja pomoći i bivšima, nije problem.
Darko je zatim nastavio o tome kada ga neko spomene u medijima:

-Mene to ne pogađa uopće što se priča. Bukvalno iz mojih usta nikad nije bilo koja loša izašla za bilo koju moju bivšu. Zaista, bili smo, bili, završili, završili, nema se što više pričati. I ne volim kada ljudi spominju, sada iznose kao nešto u javnost, pa što bi bilo kada bih ja počeo pričati, gdje bi onda bio kraj. Ne, ja nisam osoba koja to radi. Ne spuštam se na taj nivo, ne volim to raditi. To su za mene jako labilne osobe koje takvo nešto rade, bukvalno. Znaš, nemam o čemu, ajde preko Darke ćemo se ponovno malo podići, opada slava pa se moramo podizati. Kao što rekoh, human sam.
S.M/Kurir
Darko Lazić reagirao na riječi Barbare Bobak da je on narcis: “Izgleda pala joj slava pa mora malo. Neka, volim pomoći bivšima…” Express.


