Dobrić o novoj sezoni, povratku, i ponudi Partizana: Nisam bio zainteresovan za tu priču, pa sam odbio poziv

spot_img

Ognjen Dobrić jedva čeka početak nove sezone u Crvenoj zvezdi, nakon osvajanja bronze na Olimpijskim igrama.

Istakao je da mu je drago što se vratio u Beograd, nakon godinu dana provedenih u Virtusu iz Bologne.

Drago mi je što sam opet kod kuće i nadam se da je to na našu zajedničku radost. Drago mi je što sam među svojim ljudima, svojom ekipom, svojim navijačima. Jednostavno, ovdje je sve nekako moje, domaće. I nadam se lijepoj, dobroj i uspješnoj sezoniispričao je Dobrić Maxbet sport.

Složio se s izjavom bivšeg trenera Dejana Radonjića da je najveća snaga Crvene zvezde temelj domaćih igrača.

Mislim da je to naša velika prednost. Svi ti igrači su već prošli kroz Crvenu zvezdu, osjećaju taj grb, klub, grad… Oni jednostavno znaju kako ovaj klub diše i ne treba ništa dalje objašnjavati. Mislim da je ovo apsolutno najveći broj domaćih igrača koje smo imali i to je jako lijepo, a atmosfera ovdje ne može biti loša. Samo da se neke stvari poklope, neki rezultati, ako bude malo sreće i to će biti “ludilo”.

U Bologni se zadržao samo godinu dana, iako je potpisao trogodišnji ugovor.

– SJako sam uživao tamo, imao sam odličan odnos s ljudima iz kluba i s ljudima u gradu. To je stvarno prekrasan grad, grad koji stvarno živi za košarku. No, neke stvari jednostavno nisu štimale, počevši od promjene trenera Scariola neposredno prije početka sezone s kojim sam se dogovorio. Bilo je puno uspona i padova, vrlo čudna sezona, pa onda ta ozljeda…

Tijekom ljeta opet je bilo da ga želi Partizan.

Stvarno su me zvali. Pisalo se tu svašta, ali ponuda je stvarno bila. Međutim, u to uopće nisam htio ulaziti jer nema potrebe objašnjavati zašto. Nije to samo moja priča. Iz poštovanja nisam htio nešto ubacivati ​​u bilo koju priču, tako da je sve ostalo na tome, na toj ideji koja je postojala s njihove strane.

Poznati su ciljevi u novoj sezoni.

U Zvezdi su ciljevi uvijek isti u Zvezdi. Tri trofeja u domaćim natjecanjima, a u Europi da ih bude što više. Svjesni smo toga i mi igrači, ali treba se puno toga poklopiti da bi se napredovalo, a ne samo u igračima. Treba imati i malo sreće, moraju se poklopiti i neki rezultati, a i ostati zdrav. Dakle, ne ovisi to samo o jednoj stvari, to je proces tih 10 mjeseci koliko traje sezonazavršio je Dobrić.

Izvor: ( www.sportskacentrala.com / ffmo.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima