back to top

GS-Tvornica mašina Travnik zapošljava na poziciji Asistent Voditelja projekta

spot_img

Oglas za posao

Uspjeh projekata ovisi o ljudima i učinkovitosti načina na koji rade i komuniciraju jedni s drugima. Iza uspjeha naših projekata stoji predan, marljiv i posvećen rad tima koji trenutno broji 570 ljudi. Ukoliko želiš postati dijelom naše uspješne priče, prijavi se na oglas za poziciju:

Asistent Voditelja projekta

Uslovi koje kandidati trebaju ispunjavati:

  • VSS Inženjer mašinstva
  • poznavanje tehničkog crtanja
  • poznavanje engleskog jezika
  • informatička pismenost (MS Office, AutoCAD, SolidWorks)
  • sklonost ka timskom radu
  • komunikativnost
  • analitičko razmišljanje.

Kratki opis poslova:

  • podrška kod upravljanja projektima
  • priprema tehničke dokumentacije
  • praćenje toka proizvodnje, te aktivno učestvovanje u rješavanju problema u proizvodnji
  • komunikacija sa kupcima
  • kontinuiran rad na poboljšanju postojeće tehnologije.

Prijavu možete poslati putem e-mail adrese posao@gs-tmt.com sa naznakom ”Prijava na oglas Asistent Voditelja projekta”.

Kandidati koji ispunjavaju uslove bit će pozvani na testiranje i intervju. Nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

tntportal.ba

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima