back to top

GS – Tvornica mašina Travnik zapošljava na poziciju Tehnologa

spot_img

Oglas za posao

GS – Tvornica mašina Travnik d.o.o Travnik objavljuje oglas za poziciju:

Tehnolog

Uslovi:

  • VSS inženjer mašinstva,
  • tri godine radnog iskustva u struci sa akcentom na projektno-konstrukcijska rješenja u mašinstvu,
  • poznavanje tehničkog crtanja,
  • poznavanje rada u programima SolidWorks i AutoCAD,
  • poznavanje engleskog jezika.

Kratki opis posla:

  • izrada tehnologije i tehnološke dokumentacije za kačenje komada u AKZ,
  • praćenje implementacije propisane tehnologije kačenja komada,
  • izrada tehnološke dokumentacije za unutrašnji transport komplikovanih sklopova u proizvodnji,
  • predlaganje novih transportnih i pomoćnih uređaja za unutrašnji transport, te implementacija istih u proizvodnji.

Prijavu možete poslati putem e-mail adrese posao@gs-tmt.com sa naznakom ”Prijava na oglas Tehnolog” ili popuniti putem linka na našoj web stranici https://gs-tmt.com/aplikacija-za-posao-inzinjerska-administrativna-zanimanja/

Kandidati koji ispunjavaju uslove bit će pozvani na testiranje i intervju. Nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

tntportal.ba

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima