back to top

Kecmanović je u Bukureštu svladao Gofana

spot_img

Srbijanski tenisač Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Bukureštu svladavši Davida Gofana rezultatom 2:1, po setovima 6:4, 3:6 i 6:3.

Kecmanović je u prvom setu ‘breakom’ poveo 3:1, ali je potom Belgijac, nekoć TOP 10 igrač, a sada 100. na svijetu, s dva uzastopna gema izjednačio. No, Miomir je odmah uzvratio, a zatim sačuvao prednost i poveo s 1:0.

U drugom setu presudan je bio Goffanov break kojim je poveo 5:3, a zatim je na svoj servis rutinski završio set i odveo meč u odlučujući set.

Tu je presudio Kecmanovićev break u četvrtom gemu, jedinom u ovom dijelu meča, da bi u šestom propustio još jednu break loptu, dok suparniku nije dopustio priliku za oduzimanje servisa.

U osmini finala suparnik će mu biti Španjolac Pedro Martinez koji je također s 2:1 svladao sunarodnjaka i vršnjaka Carlosa Tabernera.