Konobar je otkrio što je Diamant napravio nakon što su ga u jednom beogradskom restoranu dočekali kao kralja

spot_img

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko boravio je u Beogradu gdje je doživio ugodno iznenađenje, ali je i sam napravio potez o kojem se sada priča.

Džeko je večerao u restoranuElizabetakoji se nalazi u sklopu hotela Bristol Beograd, gdje su ga osoblje i gosti dočekali s velikim poštovanjem.

U jednom trenutku na tanjuru mu je uručena simbolična poruka:

“Sretan odlazak na Svjetsko prvenstvo, kapetane”, što je izazvalo osmijehe i pozitivne reakcije.

No, ono što javnost nije odmah doznala je potez koji je dodatno oduševio osoblje restorana.

Prema informacijama koje su se pojavile na društvenim mrežama, jedan od konobara je na svom Instagram storyju podijelio poruku:

“Hvala Džeko”, uz naznaku da je Dijamant nakon večere ostavio čak 50.000 dinara (oko 500 eura, 1.000 KM) napojnice.

Inače, Džeko bi se na teren trebao vratiti za 30-ak dana, a što je najvažnije, bit će spreman za Svjetsko prvenstvo.

NjegovoFC Schalke(Ne igra ni Nikola Katić, op. a.) u ovom trenutku bori se za pobjedu u gostima kod Elversberga.Nakon 35 minuta rezultat je 1:1.

bh. napadač je sa suprugom Amrom bio u Beogradu na dodatnim pregledima.

The post Konobar otkrio što je Dijamant radio nakon što je u jednom beogradskom restoranu dočekan kao kralj appeared first on PressMedia.

pressmediabih.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima