MASTERS TORINO: Siner stigao na korak do naslova!

spot_img

Talijanski tenisač Janik Siner prvi je finalist završnog mastersa sezone u Torinu.

Svladao je Alexa De Minora s 2:0. Po setovima 7:5, 6:2 za 13 pobjeda u međusobnim dvobojima bez poraza. Australac će imati za čim žaliti. Meč je trajao gotovo dva sata.

Prve dvije utakmice bile su vrlo uzbudljive. Siner je imao 15:40 na suparnikov servis i propustio dvije prilike. Tada De Minor nije imao kolosalnih 0:40 na servis Talijana. Još dvije prilike propustio je domaći igrač u sedmoj utakmici. Nastavio je pritiskati, ali protivnik je odolijevao sve do 11 gemova kada je drugi tenisač svijeta konačno slomio otpor protivnika. Brzo je potvrdio break za 1:0 u setovima.

De Minorova igra potpuno se raspala u drugom setu. Talijan je poveo 4:0 i nije bilo povratka. Iako je u tom dijelu susreta uspio “u strijelce” ubaciti australskog igrača.

U drugom polufinalu večeras od 21 sat igraju Carlos Alcaraz i Felix Auger Aljassim.


www.sportskacentrala.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima