back to top

Međedović na korak do plasmana na masters u Madridu!

spot_img

Srpski tenisač Hamad Međedović plasirao se u drugo kolo kvalifikacija za Masters turnir u Madridu.

Mladi srpski tenisač pobijedio je Francuza Huga Gastona rezultatom 2:1, po setovima 4:6, 6:3 i 6:1.

U prvom setu presudio je Gastonov break u trećem gemu, a kako je odmah spasio priliku Međedovića da uzvrati u sljedećem gemu, lako je priveo ovaj dio meča kraju i poveo s 1:0.

U drugom setu Francuz je prvi slomio Hamada i poveo 3:2, no ovaj put je naš tenisač uspio odmah uzvratiti, a onda novim breakom u osmom gemu stigao na servis za izjednačenje, što je uspješno i učinio i odveo meč u odlučujući set.

Tada Međedović nije dao suparniku nikakve šanse i s tri breaka došao na korak od plasmana na Masters u glavnom gradu Španjolske.

Za mjesto u glavnom ždrijebu borit će se protiv Argentinca Francisca Komesane koji je u prvom kolu bio bolji od Talijana Andree Vavasorija s 2:0.