Škotski tenisač Andy Murray je izgubio s bratom Jamiejem u parovima na Wimbledonu.
Australci Hijikata i Pierce su bili bolji nakon dva seta. Ipak, susret će ostati upamćen kao posljednji za bivšeg londonskog prvaka i bivšeg broja 1 na svijetu.
Ponovno je prekinuo niz dug više od pola stoljeća kada je 2013. postao prvi Britanac koji je osvojio Wimbledon nakon 77 godina pobjedom protiv Novaka Đokovića.
–Svima nam je bilo teško, ozljede, teško, puno ozljeda. Pokušavali smo biti na terenu, možda ne na razini na kojoj bi bilo tko želio. Pokušali smo, istaknuo je.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / ffmo.ba )


