Košarkaši Partizana su započeli pripreme za novu sezonu.
Nakon prošlogodišnjeg neuspjeha bez osvojenog trofeja, uprava i stručni tim su odlučili sprovesti potpunu rekonstrukciju tima. Koprivica je jedini igrač koji ostaje u novom sastavu, zajedno sa situacijom oko Nunnallyja i Cabocla.
Nakon predstavljanja novih igrača, crno-bijela priča se nastavlja. Mario Nakić će također nositi crno-bijeli dres od sljedeće sezone.
– Oduvijek sam znao za Partizan. Uživao sam na treningu sa prvom ekipom, sretan sam i još uvijek se osjećam kao da sanjam. Ostvariti svoje snove, igrati na terenu na kojem sam kao dijete maštao, to je nešto posebno. – rekao je za klupsku televiziju.
Zatim je dodao:
– Možda je savjet mog oca bio jednostavan, ali suština je u koncentraciji, borbenosti i požrtvovnosti. Sviđa mi se energija i okruženje u klubu. Vjerujem da će ovo biti uzbudljiva sezona i da ću dati sve od sebe kako bih pomogao timu da ostvari svoje ciljeve. – rekao je Nakić.
Prethodno je igrao za Igokeu prije dolaska u Partizan.
Foto: KK Partizan Mozzartbet/ Maja Nastić
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / ffmo.ba )


