Nekada su se ljudi koji su dolazili u Beograd ovako snalazili: Malo ko se sjeća “ambasada” koje su okupile cijeli kvart u gradu

spot_img

Bilo je perioda kada je dolazak u Beograd ličio na ulazak u potpuno nepoznat svijet. Ljudi su dolazili sa skromnim stvarima, ali s velikim očekivanjima, često ne znajući što su […]

The post Nekad su se ljudi koji su dolazili u Beograd ovako snalazili: Malo tko se sjeća “ambasada” koje su okupile cijeli kvart u gradu appeared first on City Magazine.

citymagazine.danas.rs

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima