Nakon predstavljanja novog tima za iduću sezonu, Košarkaši Partizana su krenuli sa pripremama.
Crno-bijele očekuju turniri u Italiji i Grčkoj prije prve utakmice u ABA ligi protiv Borca.
Dolazi veliki broj novih igrača, uključujući i Sterlinga Browna. Amerikanac sa iskustvom iz NBA lige, prešao iz Albe.
–Bilo je fantastično, energija je bila vrlo visoka. Bili smo ispred navijača, skandirali su, pjevali, slikali se. Pokazali su nam ljubav, a sada je na nama da im uzvratimo. Prvi put sam doživio nešto slično u karijeri. Sveučilišna Košarka je najbliža tome i NBA tijekom sezone, u doigravanju, na primjerrekao je za klupsku televiziju događaje iz Dvorane MTS-a.
–Kada sam vidio ko je sve potpisao, znao sam da će to biti dobra godina. Puno različitih momaka koji mogu doprinijeti na različite načine. Bit će nam dobro na terenu, mnogi momci mogu dati energiju, gristi i boriti se za svaku pobjedu. S tim ciljem izlazimo na teren, bit će to dobra sezona. Prednost je imati takve navijače uz sebe, a ne na suprotnoj strani. Znam kakve smo probleme prošle godine imali da uopće komuniciramo na terenu. Sada kada su na mojoj strani, siguran sam da ću se moći prilagoditi. Cijelu godinu smo radili na tome kako igrati u takvim uvjetima. U košarci je jako bitno kako upijaš energiju navijača, prepoznaš pravi trenutak… To ponekad dovodi i do pobjeda. Bit će to velika prednost, za mene prvi, jedva čekam, bit će superističe Brown.
Od prošlog tima ostao je samo Balša Koprivica. Klub se nije mirno rastao s Jamesom Nunnallyjem, dok se čeka završetak slučaja Caboclo.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / ffmo.ba )


