back to top

Obradović nakon poraza: Evo što je rekao trener Partizana

spot_img

Košarkaši Partizana izgubili su u četvrtom kolu Eurolige od Olympiakosa nakon produžetka rezultatom 98:94.

Nakon utakmice svoje dojmove iznio je trener Partizana Željko Obradović.

-Ako igrate produžetke, i odigrate utakmicu kao mi večeras, naravno da ćete misliti da imate šanse za pobjedu… Mislim da smo propustili veliku priliku za pobjedu ovdje. Čestitke Olympiakosu. Prvo poluvrijeme je bilo problematično, tu smo imali dosta izgubljenih lopti, a Olympiakos je imao dosta skokova. Iako smo imali dobar rezultat, izgubili smo samo šest bodova. Dakle… Zadovoljan sam reakcijom moje momčadi u drugom poluvremenu, samo recimo da su neke odluke koje smo donijeli bile loše i zato mislim da smo izgubili utakmicu. Druga poanta utakmice je što smo dosta minuta igrali bez oba centra, bez Kaminskog i Smailagića. To nam je bio najveći problemrekao je Obradović i dodao:

Puno je presudnih trenutaka odlučilo utakmicu, ako igrate dobro i imate dva centra koji imaju učinak utakmice, a oni odu zbog prekršaja… Ako pogledate statistiku, igrali su zajedno 32 minute. Igrali smo osam minuta bez big mana i pet minuta u produžecima, pa smo bez big mana bili 13 minuta. Takav je život u košarci.