Rasim Shišić, samohrani otac iz Gornji Vakufa, ne zna što će sinovi uštedjeti za večeru svakog života i manje lijepi. Život nas uči iz dana u dan onome što je zaista važno: zdravlje, mir i obitelj zajedno.
Emisija “ispunjava moju želju” postoji tako da bi oni koji prolaze kroz životne nevolje pozdravili bolje dane.
Ulazna radost u dušama onih koji se osjećaju i tužno posebno je zadovoljstvo.
U selu Duratbegović Dolac u blizini Gornji Vakuf samohrani otac Rasim Sisic s dva mala sina svakodnevno se brine za postojanje.
Patim, šutim, dobro je … Nemam se što žaliti. Imam sinove Emira i Albine. Teško je, ali djeca znaju da bi im Babo dao. Ponekad ne znam što bih za večeru – kaže Rasim.
Rasim je imao problema sa suprugom, nisu se slagali. Kao priča, otišla je u Srbiju, ostavila je djecu.
– Ne spominju majku. Niti je nazvala, niti je nazvao, djeca nisu razgovarala s njom. Sve sam naučio sam. Znam sve, jednostavno ne znam kako napraviti pitu. Kad odobrimo svoju pitu, odlazimo do susjeda – tužno nam kaže Rasim.
Objaviti samohranog oca Rasima: “Teško je, ali djeca znaju da bi Babo” pojavio se prvi put na Pressmediji.
pressmediabih.com

