Srpski teniser Novak Đoković već je stigao u glavni grad Ujedinjenog Kraljevstva prije početka Wimbledona.
Stigao je jučer i danas je nastavio s treninzima, samo nekoliko dana nakon operacije meniskusa koljena koju je imao nakon Roland Garrosa.


Izvor: ( www.sportskacentrala.com / ffmo.ba )




