Skupština grada Banjaluka održaće sutra vanrednu sjednicu na kojoj će raspravljati o stanju u preduzeću “Dep-ot”, koje upravlja gradskom deponijom u Ramićima, a koja trenutno radi skraćeno zbog štrajka radnika

Skupština grada Banjaluka održaće sutra vanrednu sjednicu na kojoj će raspravljati o stanju u preduzeću “Dep-ot”, koje upravlja gradskom deponijom u Ramićima, a koja trenutno radi skraćeno zbog štrajka radnika
