Sutra vanredna sjednica Skupštine grada Banjaluka o “Dep-otu”

spot_img

Skupština grada Banjaluka održaće sutra vanrednu sjednicu na kojoj će raspravljati o stanju u preduzeću “Dep-ot”, koje upravlja gradskom deponijom u Ramićima, a koja trenutno radi skraćeno zbog štrajka radnika

aloonline.ba

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima