(Video) Nakon izlaska u pritvor, Nesić je pripremio festival u Istočnom Sarajevu

spot_img

Nakon gotovo pet mjeseci provedenih u Vojkovići, bivši ministar sigurnosti BIH -a i vođa DNS -a, Nenad Nesić, pušten je na slobodu prije nekoliko dana.

Nešić je večeras organizirao zabavu za svoje prijatelje i kolege u zabavi u Istočnom Sarajevu. Bilo je stihova na repertoaru “Svaki bi fawk ubio vuka” i “neke godine, a ne Godi, Nenad Nešić opet o slobodi” …


Nešić je uhićen krajem prosinca prošle godine, a Mirko Pandurević, general Mijatović, izvršni direktor za ekonomske i financijske poslove u “Putama Republike Srpske” i jedan od zaposlenika u toj tvrtki, Mladen Cajic.


Ured tužitelja za BIH sumnja u nekoliko teških zločina, uključujući udrugu za počinjenje zločina, pranje novca, zlouporabu službenog položaja i primanje mita.

Post (video) Nakon izlaska u pritvor, Nešić je pripremio festival u Istočnom Sarajevu prvi put se pojavio u Javno.ba.

pressmediabih.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima