Britanska tenisačica Emma Radukanu ostvarila je jučer plasman u četvrtfinale WTA turnira u Eastbourneu pobjedivši drugu nositeljicu Jessicu Pegulu rezultatom 2:1, po setovima 4:6, 7:6 i 7:5.
Ova informacija bi bila obična da nije prva pobjeda Eme Radukanu nad igračicom iz TOP 10!
Nakon senzacionalne pobjede na US Openu 2021. godine, teško je vjerovati da je u manje od tri godine uspjela poraziti tenisačicu iz prvih 10 na WTA listi.
Međutim, u četvrtfinalu je Radukanu poražena od Darije Kasatkine rezultatom 2:0 (6:2, 6:2), koja je 14. na svijetu.
Unatoč porazu, Emma je jedna od najbolje plaćenih tenisačica, jer je istinska marketinška zvijezda.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / ffmo.ba )


