Iskreno mišljenje Alkara nakon poraza u finalu OI

spot_img

Srbijanski tenisač Novak Đoković je osvojio jedini naslov koji mu je nedostajao u dosadašnjoj karijeri, pobjedu na Olimpijskim igrama.

U finalu je pobijedio mladog tenisača Carlosa Alcaraza, koji je nakon poraza iznio dojmove…

– Moja razina je bila jako visoka, jako sam zadovoljan igrom, ali sam malo razočaran što u nekim situacijama nisam igrao najbolje, u neizvjesnim trenucima, u tie breakovima. Novakova razina bila je vrhunska i nisam ga mogao ispratiti. Malo sam tužan zbog toga, ali sve ostalo… Odigrao sam odličan turnir, imao sam odličan meč, ponosan sam na sebe. Novak je bio gladan i impresivan, nije mi dao priliku i svaka mu čast. Odlazim uzdignute glave, dao sam sve od sebe na terenu koliko sam mogao, vratit ću se još jačirekao je Alcaraz i dodao:

– Puno sam puta čuo koliko Novak želi zlato, i sam je pričao o tome. U neizvjesnim trenucima, u tie-breakovima, igrao je impresivno, tu sam vidio njegovu glad za medaljom, da ide na nju. Bio je bolji u tim situacijama i zasluženo je pobijedio.

Izvor: ( www.sportskacentrala.com / ffmo.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima